… de borden die ‘werk in uitvoering’ aangeven, wordt er geparkeerd. Wat rest is een mitrailleur of het ter plekke in beslag nemen van de auto. Of had u een beter idee?

… de borden die ‘werk in uitvoering’ aangeven, wordt er geparkeerd. Wat rest is een mitrailleur of het ter plekke in beslag nemen van de auto. Of had u een beter idee?

Tsja, hoe krijg je het voor elkaar…..maar je zou eens een rondje verder in het dorp moeten kijken hoe stoepen worden geblokkeerd of in perken worden geragd,,,, als die maar staat.
LikeLike
Wanneer bekeuren niet meer helpt dan maar zonder discussie wegslepen…
LikeLike
Mischien dat verbannen naar Huizen een oplossing is
LikeLike
Hoewel het niet mag, omdat je dan het recht in eigen hand neemt .. simpel: banden leeg laten lopen. 😉
Oog: vandaar die mitrailleur
LikeLike
Waarom rijdt Bergnet niet gewoon rondjes door het dorp en alles wat fout staat zo de kraan in?
LikeLike
Ik denk dat de boa,s elke week een tas bootschappen krijgen van A H daarom zie je ze niet.
Het jaagt anders de klanten weg.
Mag ik ook boa zijn???????
LikeLike
Geef iedereen die in het dorp woont een paard met 3000 euro subsidie! Dan ben je van het hele parkeer probleem af Maar ja wat wil je met een gemeente zonder visie die het niet eens voor mekaar krijgt het gras in de perken behoorlijk te onderhouden a la Huizen NH
LikeLike
Stoepranden 5 meter uit de bocht Geel maken ,probleem opgelost.
Dat hebben we geleerd,en diegene die het niet weten komt er vanzelf achter,met een dubbele boete.
LikeLike