
Delen kan hier:
- Klik om te delen op Facebook (Opent in een nieuw venster) Facebook
- Klik om te delen op X (Opent in een nieuw venster) X
- Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Opent in een nieuw venster) E-mail
- Klik om af te drukken (Opent in een nieuw venster) Print
- Klik om te delen op WhatsApp (Opent in een nieuw venster) WhatsApp
- Meer

Tweede Molenweg rechts nr.20
LikeLike
Op nummer 22 heb ik gewoond en wij zijn toen naar het Kerkepad 17 verhuisd
LikeLike
Tweede molenweg
LikeLike
Tweede Molenweg.
LikeLike
tweede molenweg ??
LikeLike
Een heel smal straatje (2e Molenweg) doordat de mensen hun hegje laten uitgroeien tot aan de straat. Auto’s staan dus volledig op straat geparkeerd. Bij recentelijke “brand” problemen op de Eerste Molenweg bleek maar weer eens hoe heel erg moeilijk de ladderwagen het had om door de 2e Molenweg te komen.
LikeLike
Ik hoop dat de gemeente dit ook eens leest ,dan zoude er heel wat hagen ingekort moeten worden,maar ik heb dat wel meer geschreven ,maar de gemeente gaat niet voor veiligheid,er moet weer eens wat gebeuren ,en dan is het te laat. De gemeente weet niet wat er in Blaricum speelt ,en ze luisteren toch niet
LikeLike
Gelukkig worden dit jaar de breedte van de heggen aangepakt.
LikeLike
Ik hoop dat eens gaat gebeuren! Zo veel mensen laten hun hagen dik uitgroeien want bij hun voor de deur mag niet geparkeerd worden hoor! Lekker bij anderen. Bij mij in de straat (Eerste Molenweg) zijn er ook van die “fijne” buren…..;-)
LikeLike