Sonnet

2 gedachten over “Sonnet

  1. Breng dat posthuum Yasser Arafat aan het verstand die zich op het allerlaatste moment terugtrok onder druk van dezelfde Hamas die wreder is omgegaan met Joden dan ooit de Nazi’s. Reactie van Maria Catharina Piël .

    Like

    1. Feit is wel, dat Israël Hamas jarenlang heeft gesteund teneinde tweedracht te zaaien onder de Palestijnen, meer in het bijzonder tussen Hamas, de PIJ en de Palestijnse Autoriteit.

      How Israel Helped to Spawn Hamas
      https://www.wsj.com/articles/SB123275572295011847
      Wall Street Journal
      January 24, 2009

      Why Did Netanyahu Want to Strengthen Hamas?
      https://www.haaretz.com/israel-news/2023-10-11/ty-article/.premium/netanyahu-needed-a-strong-hamas/0000018b-1e9f-d47b-a7fb-bfdfd8f30000
      Haaretz
      October 11, 2023

      Zie eventueel tevens deze draad https://x.com/z06ronald/status/1713482722402775241 op 𝕏, met onder andere een artikel van Seymour Hersh, die – zoals waarschijnlijk bekend – zelf Joods is.

      Feit is tévens dat Israël de koppensnellers van ISIS heeft gesteund en steunt (nl. in Idlib), alsmede die van HTS, een afsplitsing van al-Qaida, die tegenwoordig keurig gekapt en gestoken in Boss maatpakken opeens DEI (Diversity, Equality, Inclusion) schijnen te hebben omarmd. Iedereen die de ontwikkelingen in Syrië echt volgt, dwz verder kijkt dan de reguliere media, weet dat de “heren” hun afschuwelijke misdaden niet zijn verleerd.

      Turkije en de VS doen hetzelfde. De uiterst kwalijke rol van Nederland mag evenmin onvermeld blijven: aan elke Amerikaanse oorlog deden en doen wij enthousiast mee. Dat begon al met de Korea-oorlog en tot op de dag van vandaag gaat dat door met de Amerikaanse proxy oorlog in Oekraine tegen Rusland.

      Ray McGovern – The inside scoop on the Middle East & Israel (2016
      youtu.be/NefzweD1ISU
      “Our preferred outcome is no outcome.” (lees dat citaat als Orwell’s ‘oorlogen zijn niet bedoeld om te worden gewonnen, maar om te worden gecontinueerd.)

      Turkije en Israël leverden de chemicaliën voor de gifgasaanval op Ghouta, Syrië, die werd (en door de Fakestream media nog steeds wordt!) toegedicht aan Bashar al-Assad, maar werd uitgevoerd door terroristen.
      McGovern is een gepensioneerd CIA analist.

      Like

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *