Parkeerplan Dorp: prijs of prullenbak

6 gedachten over “Parkeerplan Dorp: prijs of prullenbak

  1. Geheel eens met “Kaerel”, maar er zijn hier ook winkeliers die denken dat de gegeven beperkte ruimte in het Oude Dorp benut moet worden om klanten uit de omstreek te trekken. Hun goed recht, maar los dan ook zelf de problemen op (de vervuiler betaalt; profijtbeginsel bij te nemen maatregelen, etc) En dan heb ik het NIET over de winkeliers met topproducten (vlees, vis, gebak) maar over de standaard-fabrieksvoer-provider waar elk dorp mee “gezegend” is. En natuurlijk: ik kom daar ook (lopend).

    Like

  2. Heeft de heer Smit er wel eens over nagedacht wat er zal gebeuren als de winkelier van de “standaard-fabrieksvoer-provider” uit de gemeente zou verdwijnen?

    Like

  3. Is het niet mogelijk die hele kamp te asfalteren!!!

    Zoveel voordelen!!

    Voor de boerenstand hoeft het niet meer. Die zijn bijna allemaal al weg!

    Kan men gewoon 1000 auto’s kwijt. Parkeerprobleem opgelost.

    De hele kermis erop kwijt. Doorstroming probleem dorp opgelost

    Ondergronds meteen graftombes. Probleem uitbereiding bergaafplaats ook opgelost.

    Het blauw kan met zeer weinig tijd de parkeertijden controleren en heel misschien boetes schrijven (kost ook tijd !!) en het eigen vervoermiddel juist parkeren ipv schuin op de stoep!!
    Vanuit bureau Huizen 1e stop over het hoogt!!

    Staan de verkiezingsborden van de VVD ook meteen recht..Of was er wind tegen tijdens het plaatsen..

    Meerdere ideeen..
    Kartbaan. Winterijsbaan “De Enge” met lokale koek en zopie.
    Treintje met 1e stop AH (knipkaart met retour)en langs de andere winkels..

    Verkiezingen staan toch voor de deur, Wie weet..

    Like

  4. Het parkeerprobleem is niet op te lossen door een blauwezone in te stellen, ca.15 jaar geleden hadden we ook een blauwezone maar is onder druk van de ondernemers terug gedraaid.Klachten van de klanten over de bekeuringen en de omwonende van de achter liggende straatjes , auto’s voor hun deur!!
    Kortom het parkeerprobleem wordt hiermee niet opgelost!!
    Ik wil duidelijk stellen dat dit op persoonlijke titel is!!

    Like

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *