6 gedachten over “O ja, dit is …

  1. Die palen zijn fout gemaakt. Allereerst zijn ze te dik en ogen lomp. Niet in verhouding met de kap. Hooibergpalen moeten licht taps toelopen naar boven. Dat doen ze niet. Zo krijg je met een echte hooibergkap problemen met de bewegingen op en neer. Niet dat deze kap ooit omhoog of omlaag zal gaan, – dat zal de reden van de constructeur wel zijn voor de huidige palen -, maar zorg dan wel dat het klopt met de tradtionele hooibergbouw met houten palen. Een verontwaardigde boer uit de Schermer, een geboren en getogen Blaricummer, die onlangs ons geboortedorp weer eens bezocht wees mij hier op. Hij heeft zelf een stolpboerderij met een volgens de eeuwenoude regels gerestaureerde hooiberg. Hij wist niet wat hij zag bij het vroegere Merpatis. Het zijn nu een soort SUV palen geworden. Ik vraag me af of deze ‘restauratie’ wel door de BEL-WelstandsCie gefiatteerd is. Indien ja, gemeente vraag dan een second opinion aan bij Welstandszorg Noord-Holland, die kent ons dorp goed. Indien nee, doe er zelf wat aan. Deze Flintstone palen verstoren de beeldbepalende entree van ons dorp.

    Sybert Blijdenstein

    Like

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s