Ook bijzonder

In Galerie De Vlierhove hangt t/m 26 mei de expositie Bijzonder Blaricum – met foto’s van 45 beeldbepalende panden waarvan de meeste gebouwd zijn aan het begin van de vorige eeeuw. Bijvoorbeeld dit aan de Zwaluwenweg.

3 gedachten over “Ook bijzonder

  1. dit pand aan de zwaluwenweg 4 is een van de 45 panden waarvan een foto in de galerie hangt. gebouwd door Rietveld en bewoond geweest door de schilder Kees van Urk!
    iedereen is van harte welkom te komen kijken op donderdag tot en met zondag van 14.00 -17.00 uur!

    Like

  2. Peter dacht je heus dat “Galerie Van Urk”, van architect Gerrit Rietveld vergeten was en derhalve niet is opgenomen? Dat maak ik wel op uit je tekst. Beide panden die deze architect in Blaricum heeft “gebouwd” (ontworpen) zijn opgenomen in de expositie. Het zijn de panden, Zwaluwenweg 4 (Galerie Van Urk) en Bloemlandseweg 3 (Huize Hildebrand).Beide panden maken deel uit van de expositie “Bijzonder Blaricum”. Peter moet ik constateren dat je nog geen bezoek hebt gebracht aan de expositie? Als je bedoelt dat het pand nog meer bijzonder wordt door de bloeiende bomen met de bijzonder fraaie bloesem dan ben ik het met je eens, maar verander dan even je tekst.

    Oog: kennelijk over het hoofd gezien …

    Like

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *