De Gooi en Eemlander meldt:

Dat zag er in 2009 ook zo uit …:




Delen kan hier:
- Share op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
- Delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
- E-mail een link naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail
- Afdrukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print
- Delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
- Meer

Goed plan. Het zag er 11 jaar geleden prima uit. Meer tent. Meer bar. Meer gezelligheid. Wat een topper die burgemeester 🙂
LikeLike
Dat is goed nieuws, de burgemeester wil in 2019 dus meer horeca dan in 2008! Dit gaat eindelijk de goede kant op. Moeke was in 2009 gewoon open (dus ook op zaterdag!), naast Vitus en Ouwe Tak en in 2009 ook nog een paar dagen Red Sun! Overigens, door de sluiting van Moeke vorig jaar, waren er beduidend minder ouderen op straat. De aanwezigheid van veel ouderen brengt onbewust, automatisch een veiligere sfeer met zich mee.
LikeLike
De burgemeester gaat terug naar de “dorpskermis”. Kermis terug naar 3 DAGEN, de oorspronkelijke opzet. Geen grote tent meer voor Moeke en geen buitenpodium. Muziek binnen. Dan is het ook nog prettig voor de buren. De geluidsnorm van 100/125 decibel is niet reëel.
LikeLike